Administrator tarafından yazıldı.

Broşür dağıtımındaki tüm riskleri ortadan kaldırdık.
- İzmir Matbaa Dağıtım, bütün işlerinde ayrım yapmadan hizmet sözleşmesi uygular, Broşür Dağıtım, El İlanı dağıtım, İnser Dağıtım,
- Yapılan sözleşmede, ücret geri ödeme garantisi verir,
- Tüm çalışanlarımız sigortalı ve kalıcı personellerden oluşmaktadır,
- Sigortalı personel, yasal sorumluluğu ortadan kaldırır,
- Personelimiz sahada yalnız dağıtım yapmazlar. Sistemimiz 2 + 1 veya 3 - 4 -6 + 1 gibi anlık kontroller gün içinde süre aralığı olmadan yapılır.
- Personeller firmamızdan dijital harita sistemiyle takip edilir ve kontrol elemanlarına yerleri anlık alarak bildirilir.
- Personellerimiz bölge kontrol personelleriyle günde en az üç kez kontrol edilir,
- Bir personel, yalnızca bir çeşit broşür dağıtır,
- Dağıtımda bütün broşürlerinizin nereye ve nasıl dağıtıldığı ayrıntılı olarak rapolanır,
- Broşürlerinizin ayrıntılı olarak nerelerde dağıtıldığını takip edebilirsiniz.

 

BROŞÜR DAĞITIM HİZMETİ

Broşürler, El ilanları, inserler firmaların, ürünlerini tanıtmak ve reklam faaliyetlerini hızlandırmak adına yürüttüğü, görsel nitelikli çalışmalardır. Genelde, ürün tanıtım ve indirimlerini içeren bu dokümanlar, doğru ulaştırıldığı takdirde, müşteri kazanmak ve mevcut müşteri potansiyelini genişletmek açısından çok faydalı olabilmektedir. Bu anlamda, broşür dağıtım hizmetlerinin çok iyi yapılması ve bu dağıtım faaliyetlerini yürütecek kişilerin alanında uzman olmasına ihtiyaç duyulmaktadır.


İzmir Matbaa Dağıtım Toplu broşür dağıtımları birçok kurye ve dağıtım firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada, yapılan dağıtımın niteliğine de dikkat etmek gerekmektedir. Hazırlanan broşürlerin tomarlar halinde apartman önlerine bırakılması, ya da çöp kutularına atılması vb. durumlar çok sık karşılaşılan durumlardır.

 

Broşürlerin doğru dağıtılması, firmalar için, müşteri kitlelerinin artmasına olanak sağlayan bir durumken, doğru bir şekilde yapılmayan broşür dağıtımları sonrasında, para ve emeğin çöpe gitmesi haricinde pek te bir şey kazanılması söz konusu olmamaktadır. Çünkü bu broşürlerin hazırlanması ve basımı için ciddi bir emek ve maddi kaynak kullanımı söz konusudur.

 

Broşür dağıtımı, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir süreçtir. Burada önemli olan broşürün dağıtılmasından çok, nasıl dağıtıldığıdır. Etkili bir dağıtım için mutlaka planlı bir süreç dâhilinde çalışılması gerekmektedir. Ve bu sürecin, en iyi şekilde yürütülebilmesi için, uzman personelleriyle güvenilir bir firma, planlı dağıtım hizmeti ve dağıtımın kanıtlanabilir olması önem taşımaktadır. Ayrıca, dağıtım işlemlerinin mutlaka yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

 

İzmir Matbaa Dağıtım Birçok firma ve iş merkezine ev sahipliği yapan broşür dağıtım faaliyetlerinin de yoğun olarak yürütüldüğü şehirlerden bir tanesidir. broşür dağıtım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, Ankara ili için tüm broşür dağıtımlarını, büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Yasal zorunluluk olan, P1 yetki belgesine sahip olması ile de ayrıca güvenilirliğini tescilleyen firmamız bünyesinde, izmir broşür dağıtımları konusunda etkili bir hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar yapılan dağıtımlardan alınan geri dönüşlerle de etkin ve güvenli hizmetimizin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaktayız.

 

Yürütmekte olduğumuz broşür dağıtım hizmetlerini, belli bir plan dâhilinde yürütmekte ve sonuçlarını görsel olarak raporlamaktayız. Böylece en etili reklam araçlarından biri olan broşürlerin hedeflene alana ulaşmasını sağlamaktayız. Firmamızda bulunan kuryelerimiz, Ankarayı bilen kişilerden oluştuğundan, dağıtım yapılırken, ara sokaklara dahi girilerek, dağıtım en ince noktalara kadar yapılabilmektedir.

 

Broşür dağıtımı ile ilgili faaliyetler, broşürleri teslim aldığımız noktada başlamaktadır. Ankara’da broşür dağıtımı için, hedef bölgeye ulaşan kuryelerimiz aracılığıyla, broşürler, belirlenen cadde, sokak ve apartman posta kutuları ve dairelere bırakılmak suretiyle dağıtılırlar. Dağıtım sırasında, kuryelerimiz üniformalı olarak dağıtım yapmakta ve yaka kartı kullanmaktadırlar. Bu dağıtımlarda tek tek dağıtım yapılmakta olup, asla, bir yere toplu ya da tomarla broşür bırakımı yapılmaz

 

Broşür dağıtım süreçlerinde, yapılan dağıtımlar, kuryelerde bulunan dijital fotoğraf makineleri aracılığıyla fotoğraflanmaktadır. Fotoğraflamalar, girilen cadde ve sokaklarınadları, apartman isimleri ve posta kutuları ile broşür Dağıtım bırakılan kapı önlerini kapsayacak şekilde detaylandırılmakta ve tek tek dağıtım yapıldığı özellikle vurgulanmaktadır. Kanıtlı dağıtım hizmeti adı verilen bu uygulama ile yapılan dağıtımların, tam anlamıyla ve güvenilir bir şekilde yapıldığı, görsel olarak raporlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

 

Bu kanıtlı dağıtım faaliyetleri için, ayrıca, bilgi formları kullanılmaktadır. Kuryeler, broşür dağıtım bölgesinde, girdikleri her sokağın ve apartmanların adlarını ve kaç adet broşürün bu yerlere bırakıldığını, bu bilgi formlarına işlemektedir.

 

İzmir Matbaa Dağıtım bünyesinde sunulan, kanıtlı dağıtım hizmet raporlaması sayesinde, broşür dağıtımı yaptıran firmalar için de işin yapılışı bir nevi görüntülenebilmektedir. Bu nedenle hem görsel, hem de yazılı olan bu kanıtlar, tüm broşür dağıtım faaliyetlerinde kullanılmaktadır.

 

Firmamızın sağladığı bu raporlama süreçleri için, ek bir ücret talep edilmemektedir.
Broşür dağıtımında, tecrübeli kuryelerimiz ve müşterilerimize özel geliştirdiğimiz takip ve raporlama sistemlerimiz ile en El İlanı Dağıtım sunmak için hizmetinizdeyiz.

 

Önemli - Broşür dağıtımı yapmadan önce dikkat edilecek hussuslar

İzmir Matbaa Dağıtım 7 yıldır hizmetlerine ara vermeden devam etmiştir. Broşür - el ilanı - insert - flayr - dergi dağıtımı ve basımı yapılmadan önce tecrübemize dayanarak, dikkat edimesi gereken hususlar aşağıda bilginize sunulmuştur;

- En önemlisi dağıtılan broşürler kampanya niteliğinde cezbedici etkisi olmalıdır. Yapılacak indirim ve promosyonlar çok daha verimli olaması sağlayacaktır.
- Görselliğe ve dağıtılıan kitleye kesin olarak etkili olması gerekir.
- Broşürlere mümkün oldukça az yazı yazılmalıdır. Görsellik ve slogan etkiyi yükseltecektir.
- Broşürünüz A+ kesime hitap etmiyorsa mutlaka işle ilgili fiyat belirtiniz. Bu husus gereksiz telefon trafiğini engeller ve kesin dönüşleri sağlar.
- Bütün sektörlerde broşüre büyük isim veya logo yerine, işiniz hakkında temsili resim koymanız daha etkili olacaktır.

Marka bilinirliğini arttırmak ve A+ müşterilere yönelik tasarımlar için;

- Bu tarz broşürlerin görselliği ve göze hitap şekli en üst derecede olmalıdır.
- Tasarımı yapan firmanın tecrübelerine çok dikkat edilmeli ve bu konuda matbaa önceki çalışmaları detaylı incelenmelir.
- Bu kitleyeyönelik broşürlerden, sizlerinde bildiği gibi anlık sonuç beklenmemelidir. Bu nedenle hafızada kalıcı etkiye sahip tasarım olmadır.
- Çok parlak ve standart renklerden kaçınılmalıdır.
- Görsel bilgiler hatasız ve modernliği simge etmelidir.
Ankara insert dağıtım,

Hedef Kitle Seçimimiz

Bulunduğunuz bölgeye hitap eden bir iş yeriniz varsa, aynı bölge içerisinde özel uygulamalarda bulunmaktayız. Ankara içerisindeki bütün bölgelerde deneyim sahibiyiz. Sizlere sunacağımız hizmet, direk müşteriye ulaşımı hedeflemektedir. Size özel hedef kitleyi seçerken, sektörünüzü, sizin önerilerinizi ve firma deneyimlerimizle hareket ediyoruz. Detaylı bilgi için lütfen firmamıza danışınız. el ilanı dağıtımı,

-Genel Dağıtım;
Ankara içerisinde genel dağıtımlarınız için, çok özel uygulamalarla hizmetinizdeyiniz. Ankara'da işinize yönelik doğru kitleyi bulmak, size bir çok yönden avantajlar sağlıyacaktır. Detaylı bilgi için lütfen firmamızla danışınız.

Paranız Asla Çöpe Atılmayacak! ( Lütfen Dikkat )

Firmamızla çalışmayı tercih eden müşterilerimizden gelen yorumlarda, bir çok şikayet dile getirilmiştir. Müşterilerimizin büyük bir bölümü maliyetlerinin ucuz olmasından dolayı şahıslarla ve kurumsal kimlik taşımayan firmalarla çalışmayı denemiş, başarılı olamamış ve de üzücü olaylar yaşadıklarını belirtmişlerdir.
Farkımız: Firmamızı ve internet sitemizi çok kısa olarak özetlemek gerekirse; Broşür dağıtımı reklamcılık alanına girmektedir. Biz doğru hedef kitleyi seçeriz ve müşterinizle karşılaşıldığında, yaşanan diyologlarda sizden aldığımız ayrıntılı bilgiyi aktarırız. Neler yaptığımızı iş bitiminde, size detaylı raporumuzda sunarız.

El ilanı dağıtan kişilere gerçekten sinir oluyorum. Tamam, belki bir şeyler anlatmak ya da bir şeyleri pazarlamak istiyorlar ancak; insanın eline zorla tutuşturmaları ya da ısrarlı bir şekilde peşinizden gelmeleri gerçek anlamda cinayet sebebidir. Her ne kadar istemediğinizi de söyleseniz, yine de sizi deli etmeye yakın bir şekilde yanınıza gelerek size bu ilanları vermeye çalışıyorlar.

 

Özellikle üniversite öğrencilerine bu işi veriyorlar ki dağıtımı garantiye almak istiyorlar. Bayanların güzel ve çekici olması, erkeklerinse ağzının laf yapmasını kullanıyorlar. Yani her üniversite öğrencisi el ilanı dağıtamaz demek istiyorum. El ilanı dağıtmak elindeki 1000 ilanı bir günde bitirebilmek (dağıtabilmek) gerçekten çok zordur. Durum böyle olunca ilanı dağıtacak kişilerde de seçicilik önemlidir tabi ki.

El ilanı dağıtımı ayrıca yasal bazı işlemler gerektirmektedir. Eğer bu el ilanlarını dağıtmak istiyorsanız belediyeye bir dilekçe yazarak ve verginizi ödeyerek istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz. Diğer türlü gerçekten başınız derde girebilir. Bu kontroller Türkiye’de pek sık yapılmıyor ancak; ben biraz hukuk bilgisine sahip olduğum için sizinle paylaşmak istedim. Eğer gerçekten işlem yapma heveslisi bir zabıtaya denk gelirseniz ya da el ilanınızı yerde bir yerlerde görürse ve sizi araştırırsa, gerekli izinleri almadığınızı da görürse, dağıtıcı firma ya da şahsa işlem yapma hakkına sahiptir. Ancak bu kontroller pek uygulanmıyorum ama uygulanan ve ceza yiyen arkadaşlarımda bulunmaktadır.

Kategori: