Administrator tarafından yazıldı.

İzmir Matbaa Dağıtım Kapıdan Ödemeli Kargo Hizmeti

Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) Alışveriş konusu günümüzde artık en çok ses getiren ve en önemli hale gelen konu başlıklarından sadece bir tanesi halini almıştır. Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) Ancak alışveriş hayatımızın çok içinde ve günümüzün her anında etkin olabilecek bir faaliyet. Kişiler artık alışveriş konusunu bambaşka bir yere koyuyorlar hayatlarında.

Alışveriş özellikle de bayanlar için son derece önemli ve nerede ise de hayati Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) olabilecek bir konu olmaktadır çoğu zaman. Aslında sadece kadınlar için değil, erkekler için de alışveriş konusu çok ciddi bir konu başlığı olmaya başladı. Alışveriş denilince ve özellikle de kadınlardan bahsedince genellikle giyim alışverişi akla geliyor olabilir ancak artık bu günlerde bu durum çok da doğru değil. Artık seyahat planınızdan tutun da yiyeceğiniz yemeğe kadar, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) her şeyi evde oturduğunuz yerden son derece rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

İşte firmamız İzmir Matbaa Dağıtım da tam da bu konu başlığı ile alakalı olarak devreye giriyor. Nasıl oluyor bu diye merak edenler için de hemen açıklayalım. Online olarak yapılan alışveriş o derece artış gösterdi ki artık her gün yüzlerce ürün satın alınıyor. Alınan ürünler için pek çok teslimat süresi verilebiliyor. Her firma için bu süre değişiklik gösterebiliyor. Ancak belirli bir kriter var ki bu kriter hemen hemen tüm firmalar için geçerli denebilir. O da şu ki, müşteriler satın aldıkları ürünlerin veya hizmetin en kısa sürede kendilerine ulaşmasını istiyorlar.

En fazla bir hafta beklemek istiyor pek çok kişi. Hatta pek çok kişi için bir hafta bile çok uzun bir süreç olarak geliyor. Firmalar da müşterilerinden gelen bu isteği en kısa sürede hayata geçirmek istiyorlar. En kısa sürede müşterilerine ürünlerini ulaştırmak ve kendilerini memnun etmek dileğini taşıyorlar. Bu her iki taraf için de son derece önemli olan bir süreç oluyor. Bu noktada da yine devreye ulaştırma ve teslim etme ile ilgili olarak teslimatçı firmalar giriyor.

Teslim süresinin geçirilmemesi ve ulaştırılan ürünün hasarsız ve eksiksiz bir şekilde tüketiciye ulaştırılması için teslimat sırasında ve taşınma sırasında son derece Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) dikkatli olunması gerekiyor. Teslimat ve sonrasındaki memnun olma durumu firmalar ile tüketici arasındaki bağı doğrudan etkileyen bir süreçtir. Alınan ürün ne derece güzel olursa olsun, teslimat süresinde yaşanan bir gecikme ya da bir hasarlı olma durumu müşteriyi kesinlikle memnun etmez.

Bu memnun olmama durumu da dolayısı ile ilk olarak satıcı firmayı da olumsuz yönde etkileyecektir. Firmalar bu nedenle tüm süreçlerde olduğu gibi teslim etme sürecinde de son derece dikkatli olmak durumunda kalırlar. Bu süreç içinde iyi ve bu işi iyi bilen bir firma ile çalışmak en önemli adım olacaktır. Firmamız bu aşamada sizlere en iyi desteği verecek ve kaliteli hizmet standardı ile beraber sizleri memnun edecektir.

İzmir Matbaa Dağıtım KAPIDA ÖDEMELİ DAĞITIM
Sadece ulaştırma konusu da değil elbette, bunun dışında çok daha ciddi bir konu başlığı daha var. Bu konu başlığı da alınan ürün ve hizmetlerin sonucundaki ödeme süreci oluyor. Kapıda Ödemeli Dağıtım Ödeme konusu satın alacak kişiler için son derece çelişkili bir durum olabiliyor pek çok zaman. Bunun nedeni de ödemelerin online ortamlarda gerçekleştiriliyor olmasıdır. Online olarak ödeme yaparken kişiler her zaman çekinceli oluyorlar ve güven açısından da problemler yaşayabiliyorlar.

Bu konuda haklı olmadıklarını söylemek de zor olur açıkçası. Çünkü kredi kartı ile ödeme yapacak kişiler korsan hesaplardan, şifrelerinin çalınmasından ya da güvenilir olmayan alışveriş sitelerine aldanmaktan korkuyorlar. Bu da onların satışını engelliyor. Pek çok firma da sadece kredi kartı ile ödeme onayı aldığı için, bu konuda bazı sorunlar yaşayabiliyor. İşte firmamız da bu konuda devreye giriyor ve sizlere son derece güzel bir hizmet sunuyor.

Kapıda Ödemeli Dağıtım Üstelik sadece alışveriş firmaları ve satıcı firma için değil aynı zamanda satın alacak olan müşteriler için de bu durum son derece ferahlatıcı bir hal oluyor. Müşterinin içi rahat oluyor ve güven problemi yaşamıyor. Firmalar da çekincesi olan bir müşteri ile karşı karşıya kalmamış oluyor. Firmamızın sizlere sunduğu hizmet, teslimat sırasında ödemenin alınmasıdır. Yani siz bir ürün satın aldınız ve firma bizimle teslimat için anlaşma yaptığından dolayı ürününüzü kapınıza kadar biz getiriyoruz.

Ürününüzü getirdiğimizde de ürünün parasını kapıda bize ödeyebiliyorsunuz. Böylece sizler kredi kartı ile online bir ortamda satın alma gerçekleştirmemiş oluyorsunuz. Dilediğiniz gibi kapıda peşin olarak verebiliyorsunuz ürünün parasını. Herhangi bir şekilde güven sorunu da oluşmamış oluyor ve kandırılma ya da şifrenizin bulunma veya çalınma gibi bir ihtimali de kalmamış oluyor. Gönül rahatlığı ile dilediğiniz ürünü satın alıyor ve yine kapınıza kadar gelen ürünün ücretini de o anda verebiliyorsunuz.

Bu durum satın alan müşteriler için çok büyük bir rahatlama ve güven oluşturuyor. Satıcı firmadan daha fazla ürün satın alınmasını da kolaylaştıran bir etki yaratabilir. Bunun haricinde satan firma için de müşterinin memnuniyeti açısından çok ciddi bir artı faktör olmaktadır bu sebeple. Firmamızın sağlamış olduğu bu hizmet ile hem satıcı firmalar hem de ürünlerini satın alan müşteriler kazanmış olacaktır.

Her iki tarafın da memnun olması açısından böyle bir sisteme gidilmesi son derece mantıklı olacaktır. Pek çok firma da artık bu uygulamaya gidiyor. Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) Hem güven problemini ve ortaya çıkması olası olan sorunları ortadan kaldırmış oluyor, hem de ürünlerinin daha kolay satılmasını da sağlayabiliyor. Çünkü ortada bir çekince kalmamış oluyor. Müşteri kredi kartı güvenliğini, sitenin güvenilir olup olmadığını ya da sahte hesapların olma durumunu sorgulamıyor. Böyle bir şeye gerek kalmıyor çünkü. Seçtiği ürün hem dilediği gibi kapısına kadar getirilmiş oluyor, hem de seçtiği ürünün parasını da kendi elleri ile görevliye teslim etmiş oluyor.

İşte bu süreç müşteriler açısından son derece olumlu bir alışveriş faaliyeti haline gelmiş oluyor. Sadece e-ticaret firmalarının değil aynı zamanda her türlü call center ile satılmış olan ürünün de teslimi kapıya kadar yapılıyor ve ödemesi de hemen orada alınıyor. Firmaların da paralarını alma konusunda herhangi bir çekinceleri kesinlikle olmamalı. Firmamız ürünü teslim ettiği anda aldığı ücreti aynı gün içerisinde hemen ilgili firmanın banka hesabına havale işlemi ile yapmış oluyor.

Bu konuda da kesinlikle bir çekince veya güven problemi oluşmamış oluyor. Ürününüz hem firmamız güvencesinde ve hızlı bir şekilde iletilmiş oluyor müşteriye, hem de alınan ücret aynı gün içinde hesabınıza havale edilmiş oluyor. Bu gerçek anlamda her iki taraf için de son derece memnun edici bir süreç oluyor. Müşteri endişeli bir satın alma gerçekleştirmemiş oluyor, firma ürünlerini daha kolay satıyor ve emin ellerde ulaştırmış oluyor müşterisine. Firmamız parasal teslimat konusunda verdiği güvenin yanı sıra az evvel yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi ek olarak hızlı ve eksiksiz teslimat konusunda da güvence veriyor sizlere.

Ürünleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat süresi içerisinde müşteriye iletilmiş oluyor. Herhangi bir gecikme ya da herhangi bir problem ile Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) karşılaşmamış oluyorsunuz. Bu müşterinin güvenini artırmış oluyor ve üstelik memnun kalacağı için de bir sonraki sipariş için ihtimal yüksek oranda artış gösteriyor. Firmalar da bunun farkındalar ve teslimat konularında önceki dönemlere göre çok ciddi bir önem artışı söz konusu olmaya başladı. Firmalar bir ürünün teslimatı sırasında herhangi bir problemle karşı karşıya gelmeyi istemiyor. Üstelik gecikme gibi bir durumun ortaya çıkmasını ise kesinlikle istemiyorlar. Müşteri bu durumdan şikâyetçi oluyor.

Satış konusunda ise memnun kalmak en önemli faktörlerden bir tanesidir. Böyle bir durum söz konusu iken elbette müşterinin memnun kalması için ellerinden geleni yapacaklar. Bu aşamada da devreye teslimatçı ve dağıtımcı firmalar giriyor elbette. Teslimatların eksiksiz ve güvenli bir şekilde, aynı zamanda da en hızlı sürede ulaştırılması satıcı firmaların ilk etapta dikkate aldıkları konulardır. Bu nedenle de büyük bütün firmalar alanında kendini kanıtlamış ve yaptığı işlerle kendi farkını gösterebilmiş yerlerle çalışmayı tercih ediyorlar.

İzmir Matbaa Dağıtım da bu alanda kendisini kanıtlamış ve almış olduğu işleri hakkı ile yerine getirip tamamlamış firmalardandır. Kapıda teslim sırasında ödemenin tahsis edilmesi konusunda da en güvenilir firmalardan bir tanesidir. Firmalar sattıkları ürünü en hızlı şekilde ve emin ellerde müşterilerine ulaştırmış olurlar. Sonrasında ise ürün teslimi sırasında hemen ödeme tahsis edilir. Tahsis edilen ödeme yine aynı gün içerisinde ilgili firmaya gönderilir. Kapıdan ödemeli kargo hizmetimiz pek çok firmanın gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir hizmettir.

Firmalar hem sattıkları ürünleri teslimat süreci içerisinde ilgili kişiye ulaştırmış olurlar hem de ödeme kapıda olacağı için müşterilerin de içi rahat etmiş olur. Kapıda ödemeli kargo hizmetimizin güvenilirliği konusunda kişilerin ve firmaların kesinlikle kafalarında soru işaretleri de olmamalıdır. Ürün teslim edildiği anda tedarik edilen ücret yine aynı gün içerisinde ilgili firmanın banka hesabına havale edilir.

Paranın ilgili firmaya aktarımı konusunda firmamız tam bir güvence vermektedir. Daha önce çalışmış olduğumuz pek çok firmanın referansını da görme şansınız vardır. Kapıda ödemeli kargo hizmeti dendiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan firmamız, bu konuda kendisini kanıtlamış firmalardan bir tanesi olmuştur. Kapıda ödemeli kargo teslim hizmeti son dönemlerin en popüler ve en çok tercih edilen hizmetlerinden bir tanesi olmaktadır.

Firmaların pek çoğu sattıkları ürünlerin ulaştırılması için dağıtımcı firmalar ile anlaşırlar. Bunun nedenlerinden en önemlisi de teslimat işinin, bu firmaların asıl işleri olmasıdır. Konusunda uzmanlaşmış olmak ve hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştiriyor olmak en önemli faktördür. Bu nedenle firmalar kendisini kanıtlamış ve işinde son derece iyi ve etkili olan firmalarla anlaşmalar yaparlar. Teslimat işini, bu işi gerçekten hakkı ile yerine getiren firmalar satıcı olan büyük ya da orta ölçekli firmaların her zaman ilk tercihleri olmuştur.

Bu noktada da en önemli konu başlığı elbette firmanın güvenilirliği olmaktadır. Firmanın güvenilir olması, teslimat süresi için verdiği süreyi kesinlikle geçmemesi ve herhangi bir problem ve aksama yaşanmıyor olması, satıcı firma için en önemli istek oluyor. Teslimatçı firmalar da bu nedenle bu konu başlıklarına özellikle dikkat etmektedirler. Firmamız bu konuda sizlere gerçek anlamda bir güven verecektir. Özellik ile de kapıda ödemeli olan teslimatlarınız için firmamız artık pek çok firma için akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olmuştur. Bu nedenle de kesinlikle akıllarda bir soru işareti ya da gecikme ve problem yaşanacağı gibi sorunlar olmasın. Firmamız kapıda ödemeli kargo teslimleri için kendisini en çok kanıtlamış olan taşımacı firmalardan bir tanesidir.

E-ticaret olsun, her türlü call center ürünü olsun bütün teslimlerinizde firmamıza ve teslimattaki süratli ulaştırmasına güvenebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle bir çekinceniz olmamalı. Aynı zamanda satmış olduğunuz ürünlerinizin ödemesini, ürünü ulaştırdığı anda müşterinizden teslim alır ve siz değerli firmaların banka hesabına yatırımı gerçekleştirir. Bunu yaparken de yine teslim günü içerisinde havalenin tamamlanmasına önem gösterilir. Yani sizin ürününüz müşteriye ulaştığı gün içinde alınan ücret de aynı gün içinde sizin hesabınıza havale olarak gerçekleşmiş olur. Bu nedenle para konusunda herhangi bir sıkıntı olmaz.

Paranın geç ulaşması ya da eksik gönderilmesi gibi bir problem ile asla karşı karşıya kalmazsınız. Firmamız bu konuda özellikle büyük bir titizlik gösterir ve bu konuda en fazla memnuniyeti yaşamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Satmış olduğunuz ürünlerin müşterilere ulaşmasında ya da geç ve eksik olarak teslim edilmesi ihtimali gibi durumlarda kesinlikle aklınızda soru işaretleri kalmasın. Kapıdan Ödemeli Kargo (Dağıtım) Firmamız bu konuda pek çok referansı ile sizlere de en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır. Sadece hızlı teslimat ya da gönderilen ürünlerdeki eksiksiz ulaştırma için değil aynı zamanda müşterinizin en çok memnun olacağı bir diğer konu olan kapıda ödemeli teslimat hizmeti ile de her zaman iki tarafın da üst düzeyde memnun olmasını sağlar.

Kişiler özellik ile de son dönemlerde çok sayıda alışveriş sitelerine üye olmaya başladılar. Alışveriş artık önceki dönemlere göre çok büyük bir boyut geliştirdi. Artık kişiler hem modern yaşamın yoğunluğu içinde hem de zaman kaybı olmaması açısından dışarı çıkıp tek tek mağaza mağaza dolaşmak istemiyorlar. Artık evlerinde oturdukları yerden bir ürünü satın almak ve bu ürünü de evlerine kadar getirmek istiyorlar. Bu istekleri artık çok kolay bir şekilde karşılanıyor çünkü çok sayıda e-ticaret firması mevcut. Aynı zamanda artık telefonda da satışlar oluyor. Alışveriş ve satın alma süreçleri artık o kadar çok çeşitlendi ki kişilerin ellerinin altında çok fazla sayıda tercih söz konusu olmaya başladı. Durum böyle iken bazı firmaları farklı gösteren bazı özellikler de oluyor elbette. Satın almayı en çok etkileyen faktörlerden bir tanesi de satın alma sürecidir. Yani satın alırken hangi yolların izlendiği ve ödemenin nasıl yapıldığı gibi konular çok fazla önem arz eder.

Kişiler son dönemlerde kredi kartı hırsızlığından, şifrelerinin çalınmasından, dolandırıcı hesaplardan o kadar fazla korkmaya başladılar ki pek çok kişi kredi kartı ile alışveriş yapmaya çekiniyor olabilir. Peki, o çok beğendikleri ürünü nasıl alacaklar kredi kartı olmadan diye düşünebilirsiniz. Bu konuda da işte alınan ürünün kapıda kargolu sistem ile ödenme hizmeti çıkıyor ortaya. Firmamızın sizlere sağladığı hizmetlerden bir tanesi ve belki de en önemlilerinden bir tanesi de budur. Sizler de kredi kartı ile alışveriş yapmaktan çekiniyor iseniz ya da bir kredi kartınız yoksa bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Bir e-ticaret sitesinden almış olduğunuz ürünü kargo ile evinize kadar getiriyoruz ve üstelik ürünün ücretini de sizden peşin olarak alıyoruz. Ürününüz size belirtilen teslimat süresi içinde, tam zamanında ve de eksiksiz ve hasarsız bir biçimde ulaştırılmış oluyor.

Aynı zamanda kapıda da ürününüzün ücretini ödeyebiliyorsunuz. Bu hem kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyor, hem de kredi kartı olmadığı için ya da kullanmaktan çekindiğiniz için ürünü alamamanız da engellenmiş oluyor. İstediğiniz ürünü bu sayede gönül rahatlığı ile alabiliyorsunuz. Bu vermiş olduğumuz hizmet aynı zamanda firmalar için de son derece faydalı bir hizmet oluyor. Müşterilerin ödeme koşulları nedeni ile çekinceli yaklaştığı bir ürünü, kapıda ödemeli kargo hizmetimiz ile daha kolay bir şekilde satabilmiş oluyorlar. Müşteriye ödeme için bir tercih hakkı sunmuş oluyorlar. Aynı zamanda kaliteli ve işini iyi yapan bir firma ile çalışıyor oldukları için de müşteri memnuniyeti artmış oluyor. Sorunsuz ve hasarsız, aynı zamanda da tam zamanında teslim edilmiş olan bir ürün her zaman müşteriyi memnun eder. Bir de almış olduğu ürünü istediği gibi ödeyebiliyor ise, bu durum müşteriyi gerçek anlamı ile memnun eden bir süreç olmuş oluyor.

Müşteri aldığı bir ürünün hem zamanında teslim edilmesini ister, hem de istediği ürünün hatasız ve eksiksiz bir şekilde kapısına kadar gelmesini ister. Bu iki kriter sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor ise, müşteri hem satıcı firmanın hem de taşıyıcı firmanın vermiş olduğu hizmetten mutluluk duyacak demektir. Bütün bu mutlu olma ve memnun kalma süreci için de taşıyıcı firmanın gerçek anlamı ile önem vermesi ve konuya dikkat etmesi gerekmektedir.

Alınan ürünlerde pek çok zaman bir teslimat süresi verilir. Hem firma hem de taşıyıcı şirket bu teslimat süresine uymak durumunda kalır. Müşteriye verilen söz bu anlamda çok önemli olur. İki firmaya da olan güven ile alakalı olarak en kısa zamanda teslimat süresi içinde ürünü teslim etmek gerekmektedir. Eğer beklenmeyen bir sebepten bile olacak olan bir gecikmede, müşteri bilgilendirilmeli ve süreçten haberdar edilmelidir. Bu da yine güven ile ilgili önemli bir konu başlığı olur. Bunun yanı sıra güven konusuna tekrar gelmişken hem müşteri hem de satıcı firmanın güven duyması açısından ödeme konularında da özellik ile dikkatli olunması gerekmektedir.

Bu nedenle satıcı firmaların da güvenilirliği kanıtlanmış olan firmalar ile çalışmaları en mantıklısı olacaktır. Aşırı düşük fiyatlar ile ve diğer firmalardan çok daha farklı koşullar ile taşımacılık koşullarını açıklayan firmaları iyi araştırmak gerekmektedir. Müşterinizin memnun kalması ve herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmamak için iyi bir firmayı seçmiş olmak en önemli kriter olacaktır sizler için. Firmamız bu konuda sizlere büyük bir güven verebilecek olan sayılı şirketlerden bir tanesi olmaktadır. İstediğiniz ürünü sizler için müşterinize teslim edecek, üstelik bunu yaparken de en kısa zamanda teslimat süresi verecek ve bunu hakkı ile gerçekleştirmiş olacaktır. En kısa zamanda götürmüş olduğu ürünün ücretini müşteriden teslimat sırasında alır.

Böylece müşteri herhangi bir online ödeme ile uğraşmak durumunda kalmaz ve aynen tercih ettiği ödeme kanalı ile ödemesini gerçekleştirmiş olur. Bununla birlikte firmalar da ürünün teslim edildiği aynı gün alınmış olan ödemeyi aynı gün içerisinde banka hesaplarında görürler. Bu da alınan ödemenin aynı gün içerisinde firmaların banka hesaplarına havale yolu ile gerçekleştirilmiş olunması ile sağlanır.

Parasal anlamda da herhangi bir problem ve aksaklık ile karşı karşıya kalınmaz. Ödemenin gerçekleştirilme konusu tüm müşteriler ve tüm firmalar için en önemli noktalardan birisidir. Ödemenin tam olarak alınması ve yine aynı ödemenin satıcı firmaya eksiksiz ve tam zamanında ulaştırılıyor olması da taşımacı firmanın en önemli konu başlığı olmak durumundadır. Müşteriler istedikleri ürünü istedikleri gibi ev adreslerine ya da iş yeri adreslerine göndertebilirler. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yoktur, bunu tüm e-ticaret siteleri de gerçekleştirmektedir.

Ancak pek çok firma kapıda ödemeli kargo hizmetini de kullanmıyor olabilir. Bu müşteriler açısından yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bazı çekincelere ve ürünlerin istenildiği gibi satılamamasına sebep olabilir. Günümüzde pek çok kişi kredi kartı kullanıyor ancak herkes kredi kartı ile e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken çok da rahat olmayabilir. Bu nedenle de kişiler istedikleri ürünleri satın alma konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Kredi kartı ile hiç ödeme yapmak istemeyebilir ya da yaparken de içi rahat etmeyebilir.

Bu nedenle de pek çok firma artık ürünlerini satarken kapıda kargolu ödeme sistemini de ekliyor ödeme şartlarına. Bu her iki taraf için de ciddi anlamı ile olumlu bir süreç oluşturuyor denebilir rahatlıkla. Müşteriler bir ürünü beğeniyorlar, ürünün fiyatından da memnun kalıyorlar. Ve ödeme seçeneklerine göz attıkları zaman kapıda ödemeli kargo hizmetini de görüyorlar. Bu onların ürünü rahatlık ile almalarını sağlıyor. Ürünün ücretini kendi kapısı önünde rahatlık ile ödeyeceğini bilen müşteri rahatlıyor ve kredi kartı kullanma zorunluluğundan kurtulmuş oluyor.

Ürünleri daha kolay ve kafası rahat bir şekilde alan bir müşteri satıcı firmalar için de her zaman için olumlu bir gelişme oluyor. Bu neden ile de hem satıcı firmalar hem de satın alıcı olan müşteriler için ürünün ücretini kapıda ödeme hizmeti ile gerçekleştiriyor olması olumlu bir durum oluyor.

İki tarafın da sonuç olarak mutlu olması için de elbette taşıyıcı firmanın bu süreç içerisindeki tüm gidişata sahip olması ve teslimatlarda hiçbir şekilde bir sorun çıkmaması gerekiyor. Kapıda ödemeli hizmetin gerçekleştirilmesi de yine olumlu gitmesi gereken bir süreçtir. Firmamız bu konuda yukarıda da sıklık ile belirtmiş olduğumuz gibi en iddialı firmalardan bir tanesidir.

Pek çok referansı ile güvenilirliğini sağlamlaştırmış olan firmamız sizlere bu konuda da en iyi hizmeti vermekten gurur duyacaktır. Firmalar bizler ile anlaşma yaptıkları zaman müşterilerinin satın almış oldukları ürünlerini en kısa sürede kendilerine teslim ediyoruz. Üstelik ödeme konusunda kararsızlık yaşayan kişiler için de bu olumlu bir ödeme yolu olmuş oluyor. Kişilere satın almış oldukları ürünler en kısa sürede belirtmiş oldukları adrese götürülüyor. Ek olarak da ürünün ödemesi orada alınmış olunuyor.

Kişiler kendi elleri ile kendi kapıları önünde ve ürünü teslim alınca ödemiş oluyor ücreti. Böylece alınmış olan ücret satıcı firmaya yine aynı teslim günü içerisinde banka yolu ile havale edilmiş oluyor. Kesinlikle ödeme ve paranın akışı ile alakalı bir problem olmaması gerekiyor.

İzmir Matbaa Dağıtım bu konuda çok ciddi çalışıyor ve her zaman güven konusuna çok dikkat ediyor. Bu konuda ne sizlere ne de firmanıza bir sorun ve aksilik çıkartmayacaktır. Sizlere KuryeAdam firması olarak bunun garantisini vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile müşterilerinizin satın almış oldukları ürünleri evlerine kadar teslim ediyoruz ve ödemelerini de alıyoruz. Alınan ödemeyi de yine aynı gün içerisinde siz değerli firmalarımıza havale yolu ile iletmiş oluyoruz. Bu konuda herhangi bir aksaklık ve gecikme yaşamayacağınızı da yine garanti ediyoruz.

Pek çok referansımız ve çok ciddi kalite standartlarımız ile sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek ve şartlarımız hakkında konuşmak olacaktır. Sonrasında hızlı teslimatımız ve güvenilir ödeme koşullarımız hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Kategori: