Administrator tarafından yazıldı.

İzmir Matbaa Dağıtım Apartman Dağıtım : Öncelikle Dağıtım yapılacak Bölgeler harite üzerinde belirlenir bölgenin yoğunluğuna göre toplamda kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı belirlenir ve bundan sonra Dağıtıma geçilir, Elemanlarımız tarafından alın broşür ve ilanlarınız kapı açık ise zil sayısı kadar posta kutularına broşörleriniz bırakılır eğer kapı kapalı ise demir parmaklıklara zil sayısı kadar ilan yada broşür bırakılır.

İzmir Matbaa Dağıtım İş Yeri Dağıtım : Belirlemiş olduğunuz sanayii Bölgelerine veya iş yerlerinin olduğu noktalara her iş yerine bir adet olmak üzere ilanınız yada broşürleriniz bırakılmaktadır. İlan bırakılan yerlerden alınabildiği kadarıyla kartvizit alınmaktadır. iş yerlerine yapılan dağıtımlar etkili dağıtım şeklidir.

İzmir Matbaa Dağıtım Meydan Elden Dağıtım : Broşürler yada el ilanrınız belirdiğiniz yoğun insan potansiyelin olduğu noktalarda yapılmaktadır.Metrobüs,Metro çıkışlarında kalabalık meydan ve caddelerde ilanlarınız yada broşürleriniz dağıtılır. Broşürleriniz dağıtılırken dağıtımı yapan elemanların resimleri çekilmektedir ayrıca verilen hizmete göre kimlere hangi yaş aralıklarına dağıtım yapılacağı belirlenir.

İzmir Matbaa Dağıtım Araç Dağıtım : Genelde araç markalarına yada özel tanıtımlarınız için yapılan dağıtım şeklidir.ilan yada broşür bırakılan araçların resimleri çekilmektedir.

İzmir Matbaa Dağıtım Doğru çözümleme : Modern kadrolama anlayışı,teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dağıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman,güven gibi unsurları sizler için özenle uygulamaktayız.

Kategori: