Administrator tarafından yazıldı.

İzmir Matbaa Dağıtım Broşür Dağıtımı İşlem Sırası ;

* Broşür , El İlanı , İnsert v.b. Gönderilerin Adeti, Ebatı, Sayfa Sayısı, Bölgesi ve Hedef kitlesi belirlenir.


* Dağıtımı yapılacak olan broşür veya el ilanı,Daha önce sizin belirlemiş olduğunuz yer/tarih/saat' te "Gönderi Teslim Alma Belgesi" ile alınır. (Bu belgede broşürün cinsi,adeti,dağıtım yapılacak olan bölgesi (mah cad sk ayrıntılı) iletişim bilgileri, rapor yollanması için belirlenen mail adresi, iki tarafın kaşesi ve imzası bulunmaktadır.)


* Ankara Matbaa Dağıtım Şeflerimiz dağıtım yapılacak olan bölgenin kuryelerine rut çizelgesi çıkarır ve sistemsel dağıtımın en büyük adımı atılmış olur.


* Dağıtıma başlandığında siz müşterimize bilgilendirme e maili gelir.


* Kuryelerimiz dağıtıma 2 şerli gruplar halinde başlarlar.Bölge tarama sistemiyle başlanan dağıtım dikey ve paralel olacak şekilde devam eder.

Bölgesel Dağıtımlarda ;

İzmir Matbaa Dağıtım elemanları girmiş oldukları cadde, sokaklardan resimler ( apartman,sokak tabelası,posta kutusu, işyeri resimleri v.b.) çekerek kanıt toplamaya başlarlar.Bu resimler online olarak sistemimize düşmekte ve istendiği takdirde hemen ulaştırılmaktadır.

* Gün sonunda toplanan bu kanıt resimleri rapor haline getirilerek dağıtım öncesi verilmiş olan e mail adresine gönderilir.

Hanelere yapılan dağıtımlarda müşteri isteğine bağlı olarak istediği miktarda broşür veya el ilanı bırakılır.


TARAMA SİSTEMİ OLARAK YAPILAN DAĞITIMLARDA ;

APARTMAN DAİRE KAPILARINA, İŞYERLERİNE , YOLDAN GEÇENLER VE ARABA CAMLARINA DAĞITIM GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

Kategori: