Administrator tarafından yazıldı.

Basım İşleri Profesyonellik İster

Basım işlerinde profesyonel olan firmamız, görsel ve etkisel basım işleri ile aradığınız basım işlerini sizlere sunmaktadır. Etkili ve kaliteli basım işleri ile müşterilerin hizmetinde olan firmamız, günümüz şartlarında çok gerekli hale gelen matbaa işlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Basım işleri, bilgi çağını yaşadığımız şu günlerde, son derece önemli hale gelmiştir.

Etkili Görsellerle Etki Alanı Oluşturacaksınız

Ankara Matbaa Dağıtım işlerinde önemli olan nokta, etkilemek ve görsel olarak en iyisini sergilemektir. Matbaa işlerinin kaliteli olması da çok önemlidir. Önemli olması yanında, işlerin tasarımın profesyonel olması gerekir. Baştan savma tasarımlarla, kalitesiz malzemelerle, müşteri memnuniyeti sağlanamaz. Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, en iyi çalışmaları sunmaya çalışmaktadır.

El İlanları

El ilanları, en çok kullanılan çalışmalardan biridir. Özellikle Büyük Avm marketlerinin indirim kampanyaları için en pratik reklam çalışması, el ilanlarıdır. İndirimi gerçekleştirilen ürünlerin fotoğrafları ve indirim miktarları, en iyi tasarımlarla hazırlanmaktadır. El ilanı olarak aradığınız görsel şöleni, firmamızın uzman elemanları sizler için hazırlamaktadır. İstediğiniz kâğıda, istediğiniz tasarımları ekleyebilen elemanlarımız, en etkili reklam sloganları ile kaliteli el ilanı işlemleri ankara matbaa dağıtım gerçekleştirmektedir.

Kartvizit

Bir işverenin en kısa yoldan, tanıştığı insanlara reklam yapmasının yolu, kartvizittir. Kartvizit küçük ebatı ve etkili tasarımı ile oldukça pratiktir. Telefona nazaran, hiçbir enerji ihtiyacı olmayan kartvizitler, pratik boyutları ve mükemmel görsel tasarımları ile her zaman için kullanılan reklam panoları gibidir. Bir işverenin kendisini tanıtan kartvizit işlemleri yapması gerekir.

Diğer Hizmetler

Kartvizit ve el ilanı ile birlikte, matbaa işlerinde, acil baskı işleri yapılabilmektedir. Kitap ayracı, promosyon, sertifika, imsakiye, takvim, karton çanta, katalog, bloknot, makbuz-sözleşme, oto paspas, davetiye, afis ve insört çalışmaları ile hizmetleri verilmektedir.

İzmir Matbaa Dağıtım Promosyon işleri, matbaa firmamızın sunduğu pratik ve kaliteli işlerden biridir. Anahtarlık çeşitleri ile en güzel reklamları yazdırabilirsiniz. Ajanda çalışması ile yıl boyu reklamlarınız, müşterilerinizin masasında yer alır. Şapka, bloknot, ıslak mendil, duvar saati, bardakaltlığı, çakmak, takvim, kalem, oto kokusu ve Mouse pad çeşitleri ile promosyon işlerinde aradığınız hizmeti sunmaktayız. Promosyon çalışmalarında aradığınız kalite ve üstün tasarım şekilleri ile en etkili reklamları kısa yoldan yapabilme imkânı ile tanışabilirsiniz.

Kategori: